wersja do wydruku Leszek Rybak 10.01.2020 14:38

Pytania i odpowiedzi do przetargu nieograniczonego na zadanie „Budowa sieci wodociągowej przy ul. Chabrowej w Jastrzębiu-Zdroju (JWR28)”

Zamawiający informuje o otrzymaniu pytań do ww. postępowania i przedstawia je wraz z odpowiedziami:

Pytanie nr 1:

Zwracamy się do Zamawiającego z prośbą o odpowiedź czy pozycje z przedmiaru nr 26 i 27 dotyczą zakresu budowy sieci wodociągowej czy odnoszą się do objętej dokumentacją zaprojektowanej kanalizacji, która zostanie objęta procedurą przetargową w późniejszym okresie?

Odpowiedź:

Wszystkie pozycje w przedmiarze dotyczą zakresu budowy sieci wodociągowej. W związku z rozliczeniem ryczałtowym, to wykonawca decyduje na podstawie projektu oraz wizji w terenie w jakiej wysokości wyceni niniejszą inwestycję. W przypadku konieczności wypłaty odszkodowań za zniszczoną roślinność i uszkodzenie terenu oraz zabezpieczenia słupów energetycznych lub telekomunikacyjnych Wykonawca zobowiązany jest do wypłaty tych odszkodowań oraz do zabezpieczenia słupów.

Pytanie nr 2:

Sieć wodociągowa została zaprojektowana w dość bliskiej odległości od drzewa. W związku z tym może nastąpić kolizja z korzeniami. Czy Zamawiający przewiduje usunięcie przedmiotowego drzewa i zastosowanie nasadzenia zastępczego?

Odpowiedź:

Zamawiający nie przewiduje usunięcia istniejącego drzewa.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Pytania i odpowiedzi do przetargu nieograniczonego na zadanie „Budowa sieci wodociągowej przy ul. Chabrowej w Jastrzębiu-Zdroju (JWR28)”
Podmiot udostępniający informację:Jastrzębski Zakład
Wodociągów i Kanalizacji S.A.
Informację opublikował:Leszek Rybak
Informację wytworzył:Tadeusz Pilarski
Data na dokumencie:10.01.2020
Data publikacji:10.01.2020 14:38

Rejestr zmian dokumentu

pokaż